Programma

Datum/TijdThuisploegUitploegScheidsrechter
zaterdag 26 september 2020
26/09 16:15OVVO 1VEO 1
26/09 14:45OVVO 2Unitas | Perspectief 2
26/09 15:30Blauw-Wit 3OVVO 3
26/09 13:00OVVO 4DOS 3
26/09 11:45OVVO A1Tilburg A1
26/09 13:15OVVO A2Velocitas A2
26/09 12:00Fiducia B1OVVO B1M. Doedens-v Scherpenzeel
26/09 11:20Atlantis B1OVVO B2
26/09 11:45OVVO B3De Vinken B1Robin Menkveld
26/09 10:15OVVO B4Het Bosch B1Jesse Visser
26/09 10:00Synergo C1OVVO C1
26/09 09:45OVVO C2Tweemaal Zes C1Anna Neuhaus
26/09 10:45OVVO C3Victum C2Lesane Bosma
26/09 11:30Fiducia C2OVVO C4Ineke Kortland
26/09 10:30OKV D1OVVO D1
26/09 12:00Het Bosch D1OVVO D2
26/09 09:30OVVO D3Reflex D1Anouk van Werkhoven
26/09 10:30Fiducia D2OVVO D4Ryanne van Valkenburg
26/09 10:00Huizen E1OVVO E1
26/09 10:30RDZ E2OVVO E2
26/09 14:15OVVO E3VIKO E1Ellen de Rooij
26/09 11:05De Vinken E4OVVO E4
26/09 13:15OVVO F1ESDO F1Floortje van Liempdt
woensdag 30 september 2020
30/09 19:00OVVO B2Victum B2Tako Zoutman
30/09 20:00Tempo MW1OVVO MW1
zaterdag 3 oktober 2020
03/10 15:30Nieuwerkerk 1OVVO 1
03/10 14:00Nieuwerkerk 2OVVO 2
03/10 13:15OVVO 3Tempo 2
03/10 15:30Victum 4OVVO 4KNKV Bond
03/10 11:30OVVO 5DOC 2Bart de Bruin
03/10 14:10Fiducia A1OVVO A1
03/10 12:30ALO A1OVVO A2
03/10 12:30DWS A1OVVO A3
03/10 11:00OVVO B1Madjoe B1
03/10 10:00OVVO B2Synergo B2Marcel Stam
03/10 12:30VIKO B1OVVO B3Marike Bos
03/10 11:15Luno B1OVVO B4
03/10 10:00OVVO C1Fortissimo C1
03/10 10:00Synergo C2OVVO C2
03/10 10:15Dalto | Klaverblad Verzekeringen C2OVVO C3Volgt nog
03/10 12:15OVVO C4De Vinken C1Roos Kalisvaart
03/10 13:00OVVO D1KZ | Thermo4U D1
03/10 11:00OVVO D2RDZ D1Iris Brakel
03/10 11:30Thor D1OVVO D3
03/10 14:00OVVO D4Victum D1Evelyn Elmes
03/10 09:30OVVO E1Dalto | Klaverblad Verzekeringen E1Larissa Griffioen
03/10 10:30OVVO E2Dalto | Klaverblad Verzekeringen E2Sem van Berkel
03/10 10:00Atlantis E2OVVO E3
03/10 11:30OVVO E4Het Bosch E1Daan Hoijtink
03/10 09:00SDO | BlijWerkt F1OVVO F1
woensdag 7 oktober 2020
07/10 20:30OVVO MW1Atlantis MW1Ivo Stob
zaterdag 10 oktober 2020
10/10 15:30KVS | Maritiem 1OVVO 1
10/10 14:00KVS | Maritiem 2OVVO 2
10/10 13:15OVVO 3KVS | Maritiem 3
10/10 12:25Animo 3OVVO 4
10/10 10:15SDO | BlijWerkt 5OVVO 5
10/10 13:00Albatros A1OVVO A1
10/10 16:00ODO A1OVVO A2
10/10 12:30VIKO A1OVVO A3Thorven Oostrom
10/10 10:00OVVO B1Velocitas B1
10/10 10:15Victum B2OVVO B2 Jeroen
10/10 11:15OVVO B3Koveni B1Scheidsrechter Senioren 2
10/10 10:00OVVO B4Atlantis B2Nicky Visser
10/10 09:30Korbis C1OVVO C1
10/10 11:15OVVO C2Huizen C1Annelot Sandbrink
10/10 12:00Koveni C1OVVO C3
10/10 12:15OVVO C4SDO | BlijWerkt C1Daan Pastoor
10/10 11:15OVVO D1Groen Geel | IJskoud de Beste D1
10/10 10:00Atlantis D1OVVO D2
10/10 12:30OVVO D3Tweemaal Zes D1Sam van der Laar
10/10 09:30Fortissimo D2OVVO D4
10/10 11:15De Vinken E1OVVO E1
10/10 14:15OVVO E2Victum E2Thomas van der Schaft
10/10 10:00Synergo E2OVVO E3
10/10 10:15ESDO E1OVVO E4
10/10 13:00OVVO F1Thor F1Scheidrechter Aspiranten B3
woensdag 14 oktober 2020
14/10 20:00De Vinken MW2OVVO MW1
zaterdag 17 oktober 2020
17/10 16:15OVVO 1Pernix 1
17/10 14:45OVVO 2BEP 2
17/10 14:00Meervogels / FĂ­sica 2OVVO 3
17/10 11:30OVVO 4HKC 4
17/10 13:15OVVO 5De Vinken 4Tim van Bruggen
17/10 11:45OVVO A1DeetosSnel A1
17/10 13:15OVVO A2Fiks A1
17/10 10:15OVVO A3Tweemaal Zes A3Pim Schouten
17/10 09:30Tweemaal Zes D1OVVO D3
zaterdag 24 oktober 2020
24/10 16:00KVA 1OVVO 1
24/10 15:00PKC | SWKGroep 3OVVO 2
24/10 12:00OVVO 3TOP | SolarCompleet 3
24/10 12:30Synergo 4OVVO 4
24/10 10:30PKC | SWKGroep A2OVVO A1
24/10 12:10Luno A1OVVO A2