Commissies

Bestuur

Algemeen mailadres: bestuur@ovvo.nl

Johan Dorst
Voorzitter
06 12810590

Monique van der Kruit
Algemene zaken & communicatie
Bestuurssecretariaatovvo@gmail.com

Monique van Lente
Secretariaat

 

06 22004452

Jaap van Bruggen
Penningmeester
financieel@ovvo.nl

Henk Fokker
Korfbalzaken senioren & jeugd
06 17345713

Wedstrijdsecretariaat


René Dijkkamp
Selectie 1 & 2
06 30713852

Desiree van Zoolingen-van Haaften
Senioren 3 t/m 6 en midweekteams
06 24134095

Bertina van der Putten
A- en B-jeugd
ws-ab@ovvo.nl
06 24105699

Femke Lagarde
C-jeugd
ws-cd@ovvo.nl
0611589725

Ralf Pieters
D-jeugd
ws-cd@ovvo.nl
0610417357

Bep van Oord
E- F jeugd
ws-ef@ovvo.nl
06 23866035

Bertina van der Putten
Regelen oefenwedstrijden A – F jeugd
06 24105699

Desiree van Zoolingen-van Haaften
Regelen oefenwedstrijden senioren
06 24134095

Contributie


Ineke Joosten
Contributie
06 26072766
contributie@ovvo.nl

Ledenadministratie


Ineke Joosten
Ledenadministratie
0626072766
ledenadministratie@ovvo.nl

Vertrouwenscontactpersoon


Karin Dalm
Vertrouwenscontactpersoon
0622850808
karindalm@gmail.com

Judith Goedegebuure
Vertrouwenscontactpersoon
0642680022
judith.goedegebuure@hetnet.nl

G-korfbal


Monique van Lente
Contactpersoon
G-korfbal@ovvo.nl

Samantha van der Kroon
Contactpersoon
G-korfbal@ovvo.nl

 

 

Coördinator stagemogelijkheden


Ingrid van Lente
Stagemogelijkheden ook bij OVVO
06 13796282

Centrale Technische Commissie (CTC)

 


Algemeen mailadres
ctc@ovvo.nl

 


Voorzitter: Vacature

 


Interim voorzitter: Tom van Tol
Algemene zaken JC
06 11303401

 

Internetcommissie


Algemeen mailadres
website@ovvo.nl


Vacature
Aanspreekpunt & ondersteuning vanuit het Bestuur

Johan Dorst
Interim aanspreekpunt & ondersteuning vanuit het bestuur
06 12810590

 

Jeugd

 


Algemeen mailadres
jc@ovvo.nl

 


Interim voorzitter: Tom van Tol
Algemene zaken JC
06 11303401

Senioren

 


Algemeen mailadres
sc@ovvo.nl

 


Vacature
Voorzitter

 

 

Scheidsrechters


Stijn Augustinus
Scheidsrechterscoördinator
stijn0346@gmail.com

Ingrid van Lente
Scheidsrechterscoördinator
lente.rmc@hetnet.nl


Beheerder


Pim Blaauw
Beheer
beheer@ovvo.nl

Materiaalbeheer


Thijs Manten
Coördinator
0637251345

Beheerstichting Korfbalhal OVVO (BKO)


Hedde Brouwer
Voorzitter
bko.voorzitter@ovvo.nl

Kantine


Jaap Fokker
Voorzitter
fokker16@ziggo.nl

Verhuur


Rob Brouwer
Aanspreekpunt
info@robbrouwer.nl

 

Kamp 2022

 


Johan Dorst
Eindregie 2022
06 12810590

 

Sponsorcommissie


Peter van Winssen
Aanspreekpunt
pvwinssen@outlook.com

Rob Brouwer
Aanspreekpunt
info@robbrouwer.nl

Jaap Fokker
Aanspreekpunt
fokker16@ziggo.nl

Pim Blaauw
Aanspreekpunt
beheer@ovvo.nl

Schoolkorfbal

 


Pim Schouten
Voorzitter
06 31962675
skc@ovvo.nl

 

Sportverzorger


Pim Blaauw
Sportverzorger
beheer@ovvo.nl

Kirsten van Keulen
Sportverzorger
k.verkoijen@casema.nl