Aanwinst voor OVVO: Maak kennis met Esther!

Esther van der Eijk (26) stapt over naar OVVO en zal komend seizoen in de selectie gaan spelen. Na de eerdere interne versterkingen (Samantha en Gert) en de overkomende junioren (Suzan, Jelmar en Milan uit de A1) is ze de eerste aanwinst van buitenaf voor komend seizoen. Hiermee lijkt de selectie flink versterkt.


Geboren en getogen in Waddinxveen, begon Esther haar korfbalavontuur bij Korbis. Daar speelde ze tot haar achttiende, waarna ze vanwege haar studie in Ede een pauze van zo’n drie jaar nam. In coronatijd verhuisde ze naar De Bilt, en begon het toch weer te kriebelen: ze miste het sporten én de gezelligheid. Het resultaat? Een herintrede in de korfbalwereld bij HKC Utrecht – waar ze inmiddels vijf seizoenen heeft gespeeld.

“HKC is een superleuke vereniging. Ik voelde me daar echt thuis en vond de sfeer heel goed. Vooral de derde helft was vaak een feestje. Toch merkte ik dat ik toe was aan een nieuwe uitdaging tijdens de wedstrijden, met meer ruimte voor persoonlijke groei. Na lang twijfelen maak ik nu de overstap naar OVVO. Ik heb veel zin in deze nieuwe stap!”

Wat Esther aanspreekt aan OVVO?

  • Het uitdagende niveau
  • De ambities van de club
  • De gezelligheid én het warme welkom dat ze meteen voelde
  • En… er lijkt plek te zijn, OVVO zocht versterking bij de dames.

Esther is op het veld een fanatieke aanvaller, die altijd 100% geeft. Buiten het veld is ze net zo bevlogen: in het dagelijks leven werkt ze als sportverslaggever en redacteur bij Schaatsen.nl, waar ze haar liefde voor sport combineert met schrijven.

We zijn ontzettend blij dat Esther voor OVVO kiest en wensen haar veel succes én plezier bij haar nieuwe club!

Bestuur & TC.