Bloemen voor Oud voorzitters OVVO.

We zijn dit jaar het 90 jarig jubileum goed aan het vieren. Leden die vele jaren lid zijn, worden in het zonnetje gezet. Zo ook een aantal oud voorzitters, die vele jaren voor onze club onmisbaar waren.


We waren bij Anton van Hemert, nu woonachtig in de Maria Dommer. Hij vierde op onze jubileumdag 8 juni zijn verjaardag, hij werd 75 jaar, met zijn kinderen en familie. Dus een extra mooi moment voor de bos bloemen. Hij was voorzitter van 1992 tot 2001.Samen met Daan Pastoor naar Cees van der Maas, voorzitter van 1977 tot 1985. Cees woonde tegenover de ingang van ons oude veld aan de Stationsweg. Dus een vast adres voor vele sleutels en opslag van alle ballen.


Cees en zijn vrouw Dineke wonen nu aan het begin van de Stationsweg in hun mooie appartement. Zowel Anton als Cees danken we voor de ontvangst, ondanks dat hun gezondheid broos is. Het waren mooie ontmoetingen met vele prachtige verhalen over onze club.