Met spoed versterking bestuur gezocht!

Het bestuur kan per direct, en zeker met ingang van seizoen 2020-2021, versterking gebruiken in de vorm van een voorzitter en secretaris. Op dit moment heeft ondergetekende een dubbele functie (voorzitter a.i./PR&Communicatie) en legt Karin Dalm einde van dit seizoen haar secretarisfunctie neer.  Wie o wie wil op een andere manier bij onze club betrokken zijn? We zijn een leuke club mensen met het hart voor OVVO op de juiste plaats, die ongeveer 1x in de 6 tot 8 weken vergaderen. Voor de rest hebben we voor belangrijke zaken contact via de bestuursapp.


Meer info geef ik je graag: 06-43543029! Denk niet, er belt wel iemand anders, want er zijn echt mensen nodig om onze club draaiende te houden. En dan hebben we het helaas niet alleen  over het bestuur.  Alvast bedankt dat je in ieder geval een mogelijke functie wilt overwegen!


Namens het bestuur,

Anneke Pastoor

Voorzitter a.i.