Sacha Drieënhuizen stapt over naar OVVO

Komende zomer maakt Sacha Drieënhuizen (19) de overstap van Nova naar OVVO. Sacha studeert bewegingsagogie in Amersfoort en woont in De Bilt. Sacha trainde onlangs mee en dat is van beide kanten positief bevallen.

 

Sacha: ‘OVVO heeft een duidelijk plan dat mij erg aanspreekt en dat bij mijn ambitie past. Ik werd op de training warm ontvangen en heb het erg naar m’n zin gehad, de communicatie vanuit de club is ook fijn gelopen. De combinatie van en het plan maar ook de mensen en de sfeer hebben mij een goed gevoel gegeven om te kiezen voor OVVO. Ik kijk ernaar uit om met de spelers en de staf te werken en als team te bouwen naar het hoogste haalbare, waarbij er een mooie balans is tussen hard werken en gezelligheid! Ik heb alle vertrouwen dat we er iets moois van gaan maken en kijk er naar uit deel uit te maken van de selectie!’

 

Robin Brouwer vanuit de TC: ‘We zijn heel blij dat Sacha naar OVVO komt. Sacha heeft gewoon talent en talent uit de regio Utrecht zien we graag bij OVVO korfballen. De overstap van Sacha is een compliment naar onze scouting omdat Marcel Sacha vorig seizoen al gezien had en goed contact bleef houden. We willen onze selectie versterken zodat we naar boven gaan kijken en deze overstap past daarbij. Er komt nu versterking voor de selectie uit de A1 maar ook door talent van buiten waarmee we onze groep sterker maken. We hebben de wens om ons nog verder te versterken voor komend seizoen’

 

We wensen Sacha veel plezier en succes bij onze club!

 

De TC