Versterkingen OVVO selectie

OVVO versterkt zich volgend seizoen met Damaris Scheper, Jairus Nicatia en Stefan Vos. Damaris, Jairus en Stefan trainden al eerder mee bij OVVO en maken nu definitief de overstap naar onze club waar ze de selectie zullen versterken.


Damaris Scheper (20) studeert Aardwetenschappen in Amsterdam. Ze korfbalde tot de C-tjes bij Oranje Wit waarna ze overstapte naar Deetos, waar ze tot haar 18 speelde. Op haar 18e stopte ze als speelster van Deetos 1 vanwege haar studie in Amsterdam. Damaris: ‘OVVO is een goede club op een goed niveau waar ik mezelf weer uit kan dagen en beter kan worden. Nu ik er even uit ben geweest heb ik heel veel zin om weer te gaan korfballen en om samen hard te gaan werken om weer in de hoofdklasse te komen.’


Jairus Nicatia (26) start op 1 mei als sales consultant bij Trusted Shops. Jairus heeft als speler ervaring op (reserve) KL niveau. Hij begon met korfballen bij Blauw Wit en speelde ook bij Groen Geel en Rohda ‘Vorig jaar heb ik Blauw Wit 3 gecoacht maar het zelf willen spelen knaagde wel aan mij. Door een keer mee te trainen leer je de groep kennen en dat voelde bij OVVO eigenlijk gelijk goed. Damaris is een goeie vriendin van me en Stefan is mijn beste vriend. We hebben er vaak over gesproken om samen te gaan spelen. Ik vind het echt geweldig dat we dit nu gaan doen en heel fijn dat dit bij een club als OVVO is, waar we onze ambities heel goed kunnen najagen.’


Stefan Vos (23) werkt als werkvoorbereider voor civiele projecten als bruggen, tunnels en viaducten. Stefan korfbalde voor Sporting Delta en de laatste jaren voor Deetos. Stefan: ‘OVVO is ambitieus en de gesprekken met de technische staf voelden gelijk goed. De selectie van volgend jaar is jong en daar kunnen we stappen mee gaan zetten richting de toekomst. Ik ben een gevoelsmens en toen ik bij OVVO binnen stapte voelde het eigenlijk allemaal gelijk goed. Ik heb het er met Jairus al jaren over om samen te gaan spelen, mooi dat dit nu kan. Ik heb er heel veel zin in!’


Hoofdtrainer Erwin van der Putten is blij met de versterkingen. ‘Goed dat er mensen bij komen voor volgend seizoen. We hebben nu in 3 jaar een complete ploeg moeten vervangen en daar heb je versterking bij nodig. Damaris is een heel talentvolle dame die we ook bij Avanti er al erbij wilden hebben toen we promoveerden naar de Korfbal League. Jairus is een goede schutter en intelligente speler die ook in het groepsproces een positieve rol zal spelen. Stefan is een allrounder die we al langer volgen. Hij zal echt power en ruw talent aan onze groep toevoegen. Wat me het meeste bevalt aan deze 3 is de gretigheid die ze alledrie hebben om er in Maarssen echt wat van te maken. Goed dat ze erbij komen.’

De TC